דין וקוקסינליות

שלום,

קוראים לי דין, ויש לי סיפור מאלף על קוקסינליות.  לא שיש לי משהו נגד קוקסינליות, אבל עצם הרעיון של קוקסינליות הפתיע אותי, ומיד תבינו למה –

ידעתי שההורים שלי לא מסתדרים בכלל לאחרונה ואפילו התחלתי לחשוש שיום אחד הם יתגרשו, אבל עדיין הגילוי שאבי יכול לנהל רומן הגיע כהלם ומשהו באמת די מעיק. זו הייתה הפעם הראשונה שנאלצתי להתעמת עם האמת שהפיצול של ההורים שלי הוא אפשרות ממשית, אבל גרוע מכך, נאלצתי להתמודד גם עם העובדה שזה עשוי להיות עדיף על מה שקורה, אבא שלי בוגד ומשקר לאימא שלי. זה התחיל, כמו תמיד, בדברים קטנים. הוא היה מגיע הביתה מאוחר אחרי העבודה ומבלה לילות לא מתוכננים ב"כנסים". אני באמת לא מאמין שאימא שלי אפילו שמה לב לשינויים האלה כל כך עטופים שהיא הייתה בעסק שלה, אבל זה מה שהחמיר את חשדי בזה. החשדות שלי התעוררו הרבה יותר בעקבות גילוי נוסף שיום אחד הייתי לבד בבית. לאחרונה סיימתי את לימודיי באוניברסיטה ועברתי חזרה לבית הוריי בזמן שחיפשתי עבודה, מה שבעיקר אומר שהייתי בבית לבד כל היום ולא עושה הרבה. אחר צהריים אחד, השתעממתי ולכן נכנסתי לחדר השינה של ההורים שלי על מנת לנסות לאחזר ספר שהשאלתי לאבא שלי כדי לקרוא. הספר לא היה על השולחן ליד המיטה אבל חשבתי שראיתי משהו מבצבץ מתחת למיטה. כרעתי על הברכיים והסתכלתי מתחת למיטה ומצאתי את הספר אך בזמן שהייתי שם למטה, עיני נמשכו למשהו אחר. ממולאים בחלק האחורי של המיטה, היו זוג תחתונים סקסיים. הם היו אדומים ותחרתיים ודי מרגשים, סוג הלבשה תחתונה סקסית שאישה לובשת כדי לרצות את הגבר שלה. עכשיו, ידעתי יותר ממה שאולי הייתי צריך בדיוק מה האיכות של התחתונים של אימא שלי ולא היו הלבשה תחתונה מפוארת וסקסית, אז חשבתי מיד שזה שייך לאישה אחרת, שאבא שלי הביא אישה אחרת הביתה וישן אתה כאן.

ובכל זאת, לא נבהלתי לגמרי. אחרי הכול, אולי לא הכרתי את אימא שלי כמו שחשבתי שהכרתי, אולי היא קנתה את התחתונים האלה כחלק מניסיון להצית מחדש את נישואיה הכושלים. אף על פי כן, כשהחשדות שלי מתעוררים, ביליתי יותר ויותר מזמני בדאגה לרומן האפשרי של אבי וניסיתי בכל כוחי למצוא ראיות לאישוש או, כפי שקיוויתי אבל ידעתי עמוק בפנים לעולם לא אמצא, להכחיש את החשדות שלי. קיבלתי את ההזדמנות שלי יום אחד כשזה רק אני והוא בבית. ישבנו יחד בסלון והטלפון צלצל. כשעמדתי לקום ולענות על זה, הוא אמר שהוא יעשה את זה ומיהר לחדר הסמוך. חשתי שמשהו קרה, מיהרתי למעלה להרים את הטלפון השני ולהאזין לקו. מה ששמעתי זה אבא שלי מדבר עם אישה, אישה עם קול עמוק, צרוד וחושני, אישה שאמרה לו בפירוש שהיא צריכה אותו עכשיו ולבוא מיד לחדרה במלון מסוים. ברגע ששמעתי את הקליק של הטלפון מנותק, מיהרתי לחזור למטה. הוא נראה מבולבל ונבוך כשנכנס פנימה. הוא מצא תירוצים, משהו דחוף בעבודה, הם היו צריכים שהוא ייכנס עכשיו (זה היה יום שבת, זה לא נראה משכנע אבל נראה שהוא לא ניסה להתווכח עם טיעון משכנע). אחר כך הוא מיהר לעלות למעלה וכעבור כעשר דקות יצא מהבית.

ברגע שהוא היה במרחק בטוח, גם אני יצאתי מהבית והלכתי למלון שהאישה החושנית הזכירה בטלפון. לא היה לי מושג מה אני הולך לעשות כשאגיע לשם, לבוא בסערה ולעמת את אבא שלי עם העדויות של הרומן שלו ולפרק את הנישואים של ההורים שלי? זה לא נראה לי כמו משהו שסביר שאעשה אבל לא יכולתי שלא ללכת, הייתי חייב לדעת, הייתי צריך לברר מה קורה ואז לפחות לעשות משהו בנידון. כשהגעתי למלון, מצאתי את החדר בקלות אבל היססתי עומד בחוץ, ידי מורמת לדפוק אבל לא ממשיכה. הצמדתי את אוזני לדלת, שמעתי גניחות וקולות עמומים, אבל לא הצלחתי להבחין בדבר, אבל התחושה שזה נתן לי לא הייתה כזו שעמדה נגד המחשבות והפחדים הקודמים שלי. ובכל זאת, כמו פחדן, חיכיתי. מפחד מדי לעזוב אבל בלי שום מושג מה אעשה ובוודאי לא מתכוון להפריע לאבי באמצע סקס עם המאהבת שלו.

לאחר זמן מה של המתנה ועדיין לא ידעתי מה לעשות, שמעתי את סיבוב ידית הדלת. למרבה המזל, הצלחתי להסתיר את עצמי בגומחה בזמן שאבי יצא מהחדר מבלי לראות אותי. הוא נראה מבולבל אפילו יותר ממה שהיה כשיצא מהבית, אבל גם היה לו זוהר מסוים של עונג. כשהוא התרחק במסדרון וחזר הביתה, ידעתי שאני חייב לעשות משהו. הייתי צריך לחזור לחדר ולהתעמת עם המאהבת שלו. הייתי צריך לפחות לראות אותה, לברר איך היא, לנסות להבין מה היה בה שגרם לאבי להתרחק. ובכן, זה היה עכשיו או לעולם לא. דפקתי על הדלת ובתוך כמה רגעים עמד מולי היה אחד היצורים היפים ביותר שראיתי אי פעם. היא הייתה מקצוענית כבת ארבעים, גבוהה ורזה, מתנשאת מעל המסגרת הקלה שלי, עם רגליים ארוכות. לבושה רק בגזרת משי לבנה קצרה שהראתה את הרגליים היפות האלה ונצמדה סביב שדיה העגולים המאסיביים. היו לה אשדים של שיער כהה מסביב לפנים מדהימות להפליא עם שפתיים מלאות ועיניים כהות עם ריסים ארוכים מאוד.

לכמה שניות, כל מה שיכולתי לעשות זה לעמוד שם ולבהות בה בפה פעור. אני מניח שעכשיו יכולתי לספר לפחות במעט מדוע אבא שלי התפתה לסטות מאמי אל היופי יוצא הדופן הזה. הייתי מטומטם, לגמרי לא יכולתי להמציא משהו להגיד. אחרי דקה של זה, היא נאלצה לדבר, חייכה אליי והשתמשה באותם גוונים עמוקים וצרודים שבהם השתמשה בטלפון כשהקשבתי לה ולאבי.

"שלום, מה אני יכולה לעשות בשבילך?" "אני… אה…" לא הצלחתי לחשוב על מה לומר, וברגע של פאניקה עיוורת, מצאתי את עצמי אומר את האמת בלי משים, "האיש הזה שהיה כאן בדיוק…." "כן…" "זה היה אבא שלי…" "…אה. נכון," היא ענתה, לא נראתה מופתעת מדי מהתפנית הזו או נדחקת מכדי להתעמת עם בנו של האיש שאתו ניהלה רומן, "אז אתה דין. אביך סיפר לי כל כך הרבה עליך, אני פשוט מתה לפגוש אותך ולגלות אם אתה בדיוק כמוהו! בוא תיכנס." היא עמדה מחוץ לדלת והכניסה אותי לחדר. זה היה חדר מלון טיפוסי, גדול, מרוהט באופן אחיד בדיוק כמו אלפי אחרים, עם מיטה זוגית שעליה היא התיישבה, טופחת על המקום לידה כדי לסמן לי לשבת לידה. עדיין קצת נפעמת מהיופי הרגל והמצווה הזה, הלכתי אחריה ללא עוררין והתיישבתי לידה על המיטה. "אז, אני מניחה שכנראה עקבת אחרי אבא שלך לכאן," היא אמרה, דיברה בהיגיון ובאופן ידידותי שממש לא ציפיתי לו, "היית חייב לגלות במוקדם או במאוחר…אני לאה, ב במקרה שלא ידעת."

"נעים להכיר אותך, לאה," הושטתי את ידי כדי שתלחץ. מה לעזאזל עשיתי? באתי לכאן כדי להתעמת עם האישה שאבא שלי שכב אתה והנה, שמחתי לפגוש אותה, ישבתי על מיטתה ושוחחתי נעימה. "אז, דין, מה אתה חושב?" היא אמרה, וציינה את עצמה, "האם אני מה שציפית? האם את רואה מה אבא שלך רואה בי?" היא חייכה אלי חיוך חצוף, פלרטטני. האם המאהבת של אבא שלי ניסתה לפלרטט איתי? מה הייתי אמור לעשות? לא ממש שלטתי בפעולות שלי, זה היה כאילו המבטים המדהימים שלה גורמים לי לאבד את תחושתי. "אני חושבת שאת יפה, לאה," מצאתי את עצמי אומרת, "אבא שלי הוא בחור בר מזל!" "אתה בעצמך לא כל כך גרוע," היא חייכה, התקרבה אליי והעבירה את ידה על זרועי, "דבר קטן וחמוד כמוך. ברור שאתה קצת דואגת לאבא שלך". עכשיו היא התכרבלה מאוד קרוב אליי, פנינו כמעט נגעו כשהיא ליטפה את ידה על לחיי בשפתיה המדהימות ממש ליד שלי, "היית רוצה לקבל קצת ממה שהוא מקבל?" היא לחשה ברוגז…

מאמרים מומלצים