צהריים טובים,

קוראים לי דינה, ורציתי לספר לכם על עיסוי אירוטי שעברתי. אותו עיסוי אירוטי ממש שינה את חיי –

ידיו החזקות תפסו את רגלי ומשכו אותי בהמשך השולחן עד שהתחת שלי התיישר עם הקצה. האצבעות שלו היו לחות עם משהו הרבה יותר חלקלק מהשמן כשהן התחילו לעסות את התחת שלי ברצינות. "זה סיכה," הוא אמר. "אני מניח שאת יודעת למה זה נועד?" הקול שלי התמלא בתאווה כשעניתי, "לעזאזל כן!" הסתכלתי למטה וצפיתי בו עובד על התחת שלי. הרמתי את רגלי למעלה ופרשתי אותן לרווחה בציפייה כשראיתי אותו קורע חבילת קונדומים עם שיניו. הוא גלגל את הנדן על הזין העבה שלו וציפה אותו בעוד סיכה כל הזמן תוך כדי שפשוף וחקר את החור שלי. ואז ידיו אחזו בירכי ודחפו אותן קדימה. הרגשתי את ראש הזין שלו נגד התחת שלי ואז הוא לאט לאט הכניס אותו לתוכי. לא הייתה התנגדות כשהוא דחף את הסוגר שלי שם הוא עצר בזמן שהתחת שלי הסתגל לרוחב הזין שלו. אני יודעת שגנחתי אבל אין לי מושג אם באמת דיברתי. "הלחץ הזה מספיק עמוק בשבילך?" הוא חייך שוב עם החיוך הזה. "לא עמוק מספיק," עניתי. "תזיין אותי!" הוא צחקק ותחב את הזין השמן שלו לתוך התחת שלי. ההרגשה הייתה מדהימה להתמלא בזין הלוהט שלו! אני נשבעת שיכולתי להרגיש את הוורידים של הציר הקשה שלו החליק פנימה והחוצה מהתחת שלי. הלחץ בתוכי הרגיש טוב כשראש הזין שלו דחף את הערמונית שלי בכל דחיפה.

"אוי לעזאזל זה טוב." הוא נהם בחזרה, "נכון לעזאזל, יש לך בחור חזק ויפה." זה לא הרגיש לי צמוד, זה הרגיש מלא וטוב, כל כך טוב שהזין שלי אפילו לא היה חלק מהמשוואה. אני יודעת שליטפתי את זה, אבל בינתיים זה היה רק חצי קשה. הכול היה על התחת שלי, וזה היה נהדר! הדחפים שלו הפכו מהר יותר, ויכולתי לשמוע אותו גונח כשהוא מזיין אותי. ידעתי שהוא מתקרב לשפיכה ורציתי שזה יימשך לנצח.

ואז הוא שלף את הזין שלו מהחור שלי, והסיר את הקונדום. בשני צעדים הוא היה לצד השולחן הזין הפועם שלו מצביע על הפנים שלי. "את רוצה את זה?" פתחתי את פי בתגובה.הוא ליטף את הזין שלו עוד כמה פעמים ואז החזיק אותו בחוזקה מכוון אותו אל הפה שלי. ראשו חזר לאחור והוא העווה את פניו ואז גנח. לפתע, זרע לוהט נורה מהזין שלו לתוך הפה שלי ועל פניי. מצצתי בחמדנות את הזין המפולט שלו לתוך פי כשפרץ אחר זריקת הזרע החם שלו מילאה אותי. הטעם היה מחשמל. התענגתי על זה לפני שבלעתי כל מה שיכולתי. הלשון שלי מסתחררת סביב הראש הפועם, מקבלת את כל מה שיכולתי.

"אוי לעזאזל", הוא אמר כשהתמוטט מעלי, הפה שלי עדיין צמוד בחוזקה על הזין שלו. שכבנו שם מתנשפים יחד, עדיין מזמזמים מהאנרגיה האירוטית. לא רציתי לשחרר אותו, אבל בסופו של דבר הוא משך אותו מהשפתיים הרעבות שלי. "נראה כאילו את עדיין עמוסה", הוא אמר והסתכל מטה אל הזין הקשה שלי צמוד בחוזקה באגרופי.

"אני מניחה שכן," אמרתי, "הייתי כל כך מרוכזת בזין היפה שלך ששכחתי את עצמי." "טוב, זה לא יעזור." בחיוך הוא חזר לקצה השולחן. הוא רכן למטה והניח את לשונו הלוהטת על הביצים שלי, ליקק לאט למעלה אל הפיר שלי. כשהלשון שלו הגיעה לראש הוא לחך את המפרץ שזרם החוצה מהחריץ. "מממ, טעים!" ואז הוא לקח את הזין לפי והתחיל לתת לי מציצה מהסוג שרואים רק בפורנו. הוא היה מדהים! לוקח את הזין עמוק לתוך הגרון שלי ולוחץ אותו בתנועות בליעה. חבטתי על השולחן בזמן שהוא המשיך למצוץ את הכוס שלי.

"לעזאזל אני הולכת לגמור," נהמתי. "טוב," הוא מלמל, "זה היה הרעיון." אחר כך הוא ירד בחזרה על הפיר שלי והרגשתי את התחושה הולכת ונבנית עמוק בתוכי. הרגשתי פעימה מתחת לביצים שלי כשהתחת שלי התכווץ. דחפתי למעלה לתוך פיו והרגשתי את הזין שלי פועם בזמן שהצטמצם רץ דרכו. "לעזאזל כן!" צעקתי. הזין שלו ירה גל אחר גל של בהצטיינות לתוך הפה הלוהט שלו והוא לא החמיץ אף טיפה. הוא הפסיק למצוץ וחיכה שהזין יפסיק לפעום, לפני שישחרר את זה. ואז הוא רכן ומשך אותי לעברו. פיותינו נפגשו בנשיקה עמוקה, לשונותינו חלקו את ההצטיינות עדיין בפיו. זקנו התחכך בפניי כשהצמיד אותי אליו. בסופו של דבר, השפתיים שלנו נפרדו.

"זה היה נפלא," אמרתי בקוצר נשימה. "כן זה היה", ענה קולו העמוק . הוא הסתובב כדי להביא מגבת ואני לקחתי את גופו העירום המלא. הוא היה נפלא למראה, במיוחד הגב הרחב והתחת הפרוותי ההדוק. הוא הושיט לי מגבת ואז הראה אותי לצאת מהחדר למקלחת מעבר למסדרון. כששטפתי את השמן והזיעה והגמר מהגוף שלי ידעתי שאחזור. למעשה, אני חושבת שפגישה קבועה הייתה בדיוק מה שהייתי צריכה. וכאן נכנסה החרדה. מבחינה מינית, תמיד הייתי בת הזוג הדומיננטית. הזדהיתי כטופ ומעולם לא חקרתי באמת להיות בקצה המקבל. במבט לאחור, התמודדתי עם זה והבנתי שכולם צריכים קצת תשומת לב מדי פעם. הביקורים שלי עמו גרמו לי לא רק להיות רגועה יותר, אלא הרבה יותר טובה מבחינה מינית, כי עכשיו הבנתי איך הנוף נראה מלמטה…

מאמרים מומלצים