מתן בשירותי ליווי

שלום שלום ואל תופיעו לי בחלום,

אני מתן, היה לי מפגש עם שירותי ליווי. גיליתי כי שירותי ליווי הם די בסדר, ולפני זה ממש חששתי מאותם שירותי ליווי. וזהו סיפורו של גבר – אני אוהב את זה קשה ומהר, אני גם אוהב להיות שליטה. אז הורדתי את ידיי אל ראשה ושילבתי את אצבעותיי בשיער שלה, הפעלתי מספיק לחץ כדי לאלץ אותה יותר למטה על הזין שלי. בסופו של דבר זה הפך לזיון פנים ישר כשהתחלתי להתחמם. הבנתי מה לעזאזל אני משלם כסף טוב על נערת הליווי הזו. נקלע לרגע שאני מתחיל להגיד דברים כמו, "תמצצי את כלבת הזין שלי!", וקורא לה זונה תוך כדי שהיא דוחפת את פניה לתוך המפשעה שלי, האף שלה חובט בעצם האגן שלי והביצים שלי קופצות על סנטרה. היא הייתה טובה מאוד בשימוש בידיים שלה והשתמשה בהן כדי לעורר אותי מאז שהתחלנו, אז כשזיינתי את הפה שלה היא נפנפה יד אחת בין רגליי ותחבה את האצבע שלה במעלה ישבני.

"אוי, זהירות מותק, אני בתולה שם", אמרתי בכווץ. היא מלמלה משהו עם הזין שלי בפה אבל לא ממש הצלחתי להבין, משהו על "לילה מזל". היא הוציאה את האצבע אבל לא ויתרה על תשומת הלב שלה על התחת שלי. היא התחילה לשפשף אותו, לאחר שהרטבה את אצבעותיה כשהרוק שלה נאסף בבסיס הזין שלי. הלוך ושוב, אוספת קצת יריקה ואז משפשפת אותו בתחת שלי, מדי פעם קצה האצבע שלה הייתה חודרת לתחת שלי אבל בכל פעם שהייתי נמתחת היא הייתה נסוגה ופשוט משפשפת עוד קצת. זה התחיל להרגיש טוב לאחר זמן מה והיא הפסיקה למשוך את האצבע שלה החוצה, אלא כדי להרטיב אותה מחדש. אז הנה אני עם הידיים שלי על העורף של הילדה הזו, דוחף את הזין שלי במורד הגרון שלה כשהיא משחקת עם התחת שלי. נתתי לה לקום לנשימה והזין שלי יצא מפיה. "תורי עכשיו", היא אמרה כשהיא חייכה אליי ועדיין מטלטלת את הזין שלי. "אני אוהב לאכול כוס, אני אוכל כוס יותר טוב מרוב הלסביות", עניתי וליקקתי את שפתי. היא אמרה לי שכל הבחורים אומרים את זה אבל תמיד מתעלפים, נותנים לה כמה ליקוקים ואז רוצים ללכת ישר לזיין.

"רק כדי שלא תכעס עליי אני רוצה לקשור אותך", היא אמרה לי.

ובכן אף פעם לא דיברנו על זה בטלפון אבל הייתי חרמן ורציתי לגמור אז הסכמתי לבקשתה. היא גרמה לי לשכב על הגב על המיטה עם הידיים שלי על הראש. אמנם קשרתי בנות בעבר, אני בעצמי מעולם לא הייתי קשור קודם לכן אז זה היה קצת חדש עבורי…

מאמרים מומלצים